23:30
Візит високопосадовців

12 червня 2018 року директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Ю.Г. Кононенко, начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації І.А. Коваль та начальник відділу освіти Болградської районної державної адміністрації А.С. Оріховська завітали до Городненської школи, де дізнався багато цікавого про школу, її досягнення та традиції.

Директор школи М.Д. Пінті ознайомила високопосадовців з тим, що на базі школи проводиться дослідно-експериментальна робота всеукраїнського рівня за темою «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті». Експеримент проходить в початкових класах: навчання починається болгарською мовою (1, 2 класи) і поступово переходить (3, 4 класи) на українську мову навчання. Далі, починаючи з п’ятого класу, навчання здійснюється українською мовою.

Гості високо оцінили досвід роботи школи по збереженню і розвитку рідної мови, культурної та історичної спадщини болгарського народу, що гармонійно поєднується з вивченням української мови.

Підтвердженням цього поєднання стали виступи народних колективів: танцювального «Ізвор» (кер Радов Г.Г.), вокального «Славей» (кер. Попазова М.С., концертмейстер Буруков М.М.), вокального «Чийшийка» (кер. Бурукова О.І.), які подарували гостям українські та болгарські танцювальні та вокальні номери.

Категорія: Новини | Переглядів: 18 | Додав: gorodneschool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar