23:21
Відкриття лінгафонного кабінету

14 травня 2018 року в Городненській ЗОШ розпочав свою роботу сучасний лінгафонний кабінет, облаштування якого відбулось завдяки допомозі Республіки Болгарія.

В кабінеті зроблений капітальний ремонт, закуплені зручні меблі, стіни прикрашені стендами, присвяченими історії і сьогоденню Болгарії. А найголовніше – в ньому є все необхідне сучасне обладнання та програмне забезпечення, комп’ютери для двадцяти учнів і вчителя, мультимедійна дошка, проектор.

В урочистому відкритті нового кабінету взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Мінчев, народний депутат України А.І. Кіссе, помічники Народного депутата України А.І. Кіссе Л.Д.Докова та Т.С. Чумічьова, депутат Одеської обласної ради Самунжи П.Г., депутат Болградської районної ради, головний редактор газети «Обозрение плюс» М.Ф. Попова, начальник відділу освіти Болградської районної державної адміністрації А.С. Оріховська, інспектор відділу освіти Болградської районної державної адміністрації О.В. Овчаренко, Городненський сільський голова М.Д. Богоєв. Директор школи М.Д. Пінті розповіла про досягнення школи, запевнила, що кабінет буде максимально здійснений та подякувала всіх, хто допоміг школі у відкритті нового сучасного кабінету.

На честь відкриття нового кабінету в школі була проведена урочиста лінійка. Учні, вчителі, батьки виконували український та болгарський гімни. Була показана театралізована вистава про переселення болгар, виконані національні болгарські та українські танці та пісні.

Обладнання лінгафонного кабінету дає можливість учням Городненської школи вивчати як болгарську, так і іноземні мови, а учителі зможуть використовувати його для викладання інших предметів з використанням сучасних можливостей та технологій.

 

Категорія: Новини | Переглядів: 19 | Додав: gorodneschool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar